Consilierii locali

Fonoage Corina Lavinia Silvia (PNL)

Fonoage Corina Lavinia Silvia (PNL)

COMISIA SOCIALĂ - email: corina.fonoage@oradea.ro

Avram Nicolae (PSD)

Avram Nicolae (PSD)

COMISIA ÎNVĂŢĂMÂNT - email:nicolae.avram@oradea.ro

Negrea Adrian (PSD)

Negrea Adrian (PSD)

COMISIA URBANISM - email: adrian.negrea@oradea.ro

Sabău-Popa Liviu-Mihai (PSD)

COMISIA BUGET - email: liviu.sabau@oradea.ro

Kirei Melinda (UDMR)

Kirei Melinda (UDMR)

COMISIA SOCIALĂ - email: melinda.kirei@oradea.ro

Kecse Gabriella (UDMR)

Kecse Gabriella (UDMR)

COMISIA ÎNVĂŢĂMÂNT - email: gabriela.kecse@oradea.ro

Zdrîncă Ionel Marius (PNL)

Zdrîncă Ionel Marius (PNL)

COMISIA JURIDICĂ - email: ionel.zdrinca@oradea.ro

Ionescu Romeo (PNL)

COMISIA BUGET - email: romeo.ionesc@oradea.ro

Lezeu Ioan (PNL)

Lezeu Ioan (PNL)

COMISIA BUGET - email: ioan.lezeu@oradea.ro

Marinău Florin Liviu (PNL)

Marinău Florin Liviu (PNL)

COMISIA JURIDICĂ - email: florin.marinau@oradea.ro

Revnic Adrian (PNL)

Revnic Adrian (PNL)

COMISIA BUGET - email: adrian.revnic@oradea.ro

Buhaș Camelia Liana (PNL)

Buhaș Camelia Liana (PNL)

COMISIA SOCIALĂ - email: camelia.buhas@oradea.ro

Morar Grigore (PNL)

Morar Grigore (PNL)

COMISIA JURIDICĂ - email: grigore.morar@oradea.ro

Maci Mihai (PNL)

Maci Mihai (PNL)

COMISIA ÎNVĂŢĂMÂNT - email: mihai.maci@oradea.ro

Dușe Traian Adrian (PNL)

Dușe Traian Adrian (PNL)

COMISIA SOCIALĂ - email: traian.duse@oradea.ro

Birta Florin Alin (PNL)

Birta Florin Alin (PNL)

COMISIA URBANISM - email: florin.birta@oradea.ro

Dragoş Marcel Daniel (PNL)

Dragoş Marcel Daniel (PNL)

COMISIA URBANISM - email: marcel.dragos@oradea.ro

Kis Gabor Ferenc (UDMR)

Kis Gabor Ferenc (UDMR)

COMISIA URBANISM - email: kis.gabor@oradea.ro

Felea Adrian Ioan (PNL)

Felea Adrian Ioan (PNL)

COMISIA ÎNVĂŢĂMÂNT - email: adrian.felea@oradea.ro

Coste Adelina (PSD)

Coste Adelina (PSD)

COMISIA JURIDICĂ - email: adelina.coste@oradea.ro

Dulca Camelia (PNL)

Dulca Camelia (PNL)

COMISIA URBANISM - email: camelia.dulca@oradea.ro,dulca_camelia@yahoo.com

Filimon Teofil (PNL)

Filimon Teofil (PNL)

COMISIA JURIDICĂ - email: teofil.filimon@oradea.ro,teoflm@yahoo.com

Huszár István Eric (UDMR)

Huszár István Eric (UDMR)

COMISIA BUGET - email: istvan.huszar@oradea.ro

Mălan Mircea (PNL)

Mălan Mircea (PNL)

COMISIA BUGET - email: mircea.malan@oradea.ro

Mohan Aurel (PSD)

Mohan Aurel (PSD)

COMISIA SOCIALĂ - email: aurel.mohan@oradea.ro

Negrean Daniel Dumitru (PNL)

Negrean Daniel Dumitru (PNL)

COMISIA ÎNVĂŢĂMÂNT - email: daniel.negrean@oradea.ro,negrean_daniel@yahoo.com

   

Oradea City Report
Oradea City App
MobilePay
Trafic greu
TPark
T-park SMS
AmParcat
Harta Oradiei
Piste de biciclete
Proiect Piata Unirii
Reabilitarea fatadelor cladirilor din centrul istoric
Fără maidanezi pe străzi
Oradea pune suflet
Carte de oaspeti
Camera web
Facebook
Twitter
Blogul primarului Ilie Bolojan
Fonduri Europene
ZMO
Regio
Partener de cultura
Program colectare selectiva - saci galbeni