Consilierii locali

Calapod Flavius-Marian (PNL)

Calapod Flavius-Marian (PNL)

e-mail: flaviuscalapod@yahoo.com

Pop-Coman Ioana (PNL)

Pop-Coman Ioana (PNL)

e-mail: ipocoman@yahoo.com

Popescu Anca-Magdalena (PNL)

Popescu Anca-Magdalena (PNL)

e-mail: ancapopescuratiu@yahoo.com

Hunyadi István (UDMR)

Hunyadi István (UDMR)

Comisia învăţământ - email: isti_hunyadi@yahoo.com

Nica Nicolae (PNL)

Nica Nicolae (PNL)

Comisia buget - email:nica_nicky@yahoo.com

Madar Marius Adrian (PSD)

Madar Marius Adrian (PSD)

Comisia buget - email:adrian_madar@yahoo.com

Bungau Florica (PSD)

Bungau Florica (PSD)

Comisia Invatamant - email: 22florica.bungau@gmail.com

Moș Patricia-Simina-Arina (PNL)

Moș Patricia-Simina-Arina (PNL)

Comisia Juridica - email: arina.mos@oradea.ro

Kádár Hunor (UDMR)

Kádár Hunor (UDMR)

Comisia Juridica - email:kadarhuni@yahoo.com

Craciun Nicolae Andrei (PNL)

Craciun Nicolae Andrei (PNL)

Comisia Invatamant - email:andrei.n.craciun@gmail.com

Nica Antonia-Monica (PNL)

Nica Antonia-Monica (PNL)

Comisia Invatamant - email:antonia.nica@liceuliuliumaniu.ro

Pavel Emilian (PSD)

Pavel Emilian (PSD)

Comisia Urbanism - email:emilian.p@gmail.com

TIRLA IOAN – ALEXANDRU (PNL)

TIRLA IOAN – ALEXANDRU (PNL)

Comisia buget - email: ionut.tirla@gmail.com

Szabó József (UDMR)

Szabó József (UDMR)

Comisia Buget - email:sjozsef@yahoo.com

Burta Olivia -Ligia (PNL)

Burta Olivia -Ligia (PNL)

COMISIA SOCIALĂ - email:oliviaburta@yahoo.com

Barabas Calin Iulian (PNL)

Barabas Calin Iulian (PNL)

COMISIA SOCIALĂ -email: colinbarabas@yahoo.com

PETŐ DALMA CSILLA (UDMR)

PETŐ DALMA CSILLA (UDMR)

COMISIA SOCIALA - email: peto_dalma@yahoo.com

Zdrîncă Ionel Marius (PNL)

Zdrîncă Ionel Marius (PNL)

COMISIA JURIDICĂ - email: ionel.zdrinca@oradea.ro

Lezeu Ioan (PNL)

Lezeu Ioan (PNL)

COMISIA BUGET - email: ioan.lezeu@oradea.ro

Marinău Florin Liviu (PNL)

Marinău Florin Liviu (PNL)

COMISIA INVATAMANT - email: florin.marinau@oradea.ro

Buhaș Camelia Liana (PNL)

Buhaș Camelia Liana (PNL)

COMISIA SOCIALĂ - email: camelia.buhas@oradea.ro

Morar Grigore (PNL)

Morar Grigore (PNL)

COMISIA URBANISM - email: grigore.morar@oradea.ro

Tau Ioan (PNL)

Tau Ioan (PNL)

Comisia Buget // E-mail: tamirapan95@gmail.com

Dragoş Marcel Daniel (PNL)

Dragoş Marcel Daniel (PNL)

COMISIA URBANISM - email: marcel.dragos@oradea.ro

Dulca Camelia (PNL)

Dulca Camelia (PNL)

COMISIA URBANISM - email: camelia.dulca@oradea.ro,dulca_camelia@yahoo.com

Filimon Teofil (PNL)

Filimon Teofil (PNL)

COMISIA JURIDICĂ - email: teofil.filimon@oradea.ro,teo_flm@yahoo.com

Negrean Daniel Dumitru (PNL)

Negrean Daniel Dumitru (PNL)

COMISIA ÎNVĂŢĂMÂNT - email: daniel.negrean@oradea.ro,negrean_daniel@yahoo.com

   

Situatie Covid
Consultare plan de actiune
Consultare strategie integrata
Consultare plan mobilitate
Bugetare participativa
Reabilitarea sistemului de termoficare
Chestionar CityWalk
Twitter
Harta Oradiei
Harta intravilan
Inchiriere locuinta
Oradea City Report
Oradea City App
MobilePay
Trafic greu
TPark
T-park SMS
AmParcat
Piste de biciclete
Reabilitarea fatadelor cladirilor din centrul istoric
Fonduri Europene
ZMO
Regio
Fundatia de protejare a monumentelor
Program colectare selectiva - saci galbeni
Termo Alert
Nufarul1
Guvernare transparenta
Reducerea birocratiei
POCA2
Revitalizarea urbana la nivelul Municipiului Oradea
Reabilitarea, restaurarea si refunctionalizarea zidurilor Cetatii Oradea
ROHU 421
Proiect Traian Vuia
Proiect Ambulator