În data de 07.08.2018, în jurul orei 03:30, patrula mixtă formată din polițistul local P.V și agentul de poliție D.M din cadrul Poliției Municipiului Oradea, l-a depistat pe numitul L.C.G., în vârstă de 22 de ani din Toboliu, în timp ce conducea autoturismul Suzuki de culoare verde pe strada Șoseaua Borșului, fără a deține permis de conducere, având montată plăcuță cu număr de înmatriculare de Spania neconformă, confecționată artizanal.
Persoana a fost condusă la sediul Poliției Municipiului Oradea în vederea efectuării cercetărilor.
august 07, 2018
Succesul de care se bucură Aquaparkul Nymphaea din Oradea nu mai reprezintă o noutate pentru nimeni. O nouă dovadă în acest sens este un articol...
august 07, 2018
Primăria Municipiului Oradea solicită asociațiilor de proprietari, persoanelor fizice și persoanelor juridice (instituții publice, regii, societăți comerciale etc.) să execute lucrările de cosit a ierbii...
Instrumente de accesibilitate